شركت مهندسي روهين تراش در سال ۱۳۷۲ ، ابتدا با هدف طـراحي و ساخت ماشين آلات صنعتي، ايجاد خطـوط توليد ، ساخت قالب و توليد قطعات و مجموعه های صنعتي خصوصاً قطعات خودرو تاسيس گرديد و با توسعه فعالیت خود، در زمینه محصولات دیگری نیز قدم نهاد.

شرکت روهین تراش با داشتن سالها تجربه و تخصص در حوزه تولید قطعات، به یکی از نام های درخشان در میان فعالان این عرصه در صنایع گوناگون تبدیل شده است. طراحی و تولید قطعات بی نقص و با کیفیت، تخصص کارشناسان ماست که در سالهای متمادی، اعتماد و رضایت مشتریان را برای روهین تراش به ارمغان آورده است.

مدیران روهین تراش به استمرار همکاری با مشتریان گذشته تا حال خود که ناشی از همراهی مدام در روند معاملات و اعتماد در شرایط سخت اقتصادی بوده، افتخار می کنند.

ساختار شرکت مهندسي روهين تراش به گونه ای طراحي شده است که با انعطاف پذيری ويژه بتواند خدمات شايسته ای را در زمينه های مختلف به مشتريان خود ارائه نمايد.

شرکت مهندسی روهین تراش در چند زمینه اعم از تولید قطعات خودرو، ریل های سقفی و محصولات پلیمری (شامل انواع درب گالن، اسپیسر ها و قطعات کمکی قالب بندی بتن) فعالیت میکند:

توليد قطعات فلزی بدنه انواع خودروها به روش فرم دهي:

شرکت مهندسي روهين تراش دارای قابليت طراحي و ساخت انواع قالب های فرم دهي ورق های فلزی بوده و با داشتن انواع پرس های مکانيکي و هيدروليک تا ۶۰۰ تن، مي‌تواند قطعات مورد نظر خودرو را توليد نمايد.

در خصوص قالب ها و قطعات ساخته شده توسط اين شرکت مي توان به قالب ها و قطعات وانت لندکروز شامل مجموعه های کفي زيرپا ، سيني جلوپا ، باک کامل و ساير متعلقات مربوطه ، مجموعه های ترمزدستي و رام شاسي ايويکو ، سپر عقب با جاچراغي و بدون جاچراغي و گارد اتاق عقب نيسان و موارد مشابه اشاره کرد.

تولید تجهيزات مورد استفاده در خطوط توليد خودرو:

اين شرکت توانسته است در اين زمينه خدمات قابل توجهي را به شرکت های خودرو ساز ارائه نمايد . ساخت انواع اسلت کانواير ، ميزهای گردان و بالابرنده و انواع ريل های سقفي KBK از مواردی است که مي توان به آن اشاره نمود.

انواع ریل های سقفی در خطوط تولید، مونتاژ و …  برای جابجایی مواد اولیه، ابزار و محصول نهایی مورد استفاده قرار میگیرند و در صنایع گوناگون به کار برده می‌شود.

این شرکت افتخار دارد تا با بومی سازی تولید بسیاری از انواع این ریل ها، جایگزین ملی آن ها را با قیمت و کیفیت به مراتب بهتر از نمونه های خارجی به مشتریان ارائه کند.

تولید انواع قطعات پلیمری: 

اين شرکت با قابليت های خود در زمينه های پرسنل فني و ساير امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ، توان توليد انواع قطعات پليمری را دارا مي باشد. در خصوص توليد قطعات پليمری مي توان به دو گروه عمده از محصولات اين شرکت  یعنی انواع درب گالن و انواع اسپیسر  بتن و تجهیزات کمکی قالب بندی بتن اشاره نمود:

تولید انواع درب گالن روغن های شیمیایی، مواد شوینده و مواد غذایی:

شرکت مهندسی روهین تراش با استفاده از مدرن ترین دستگاه های بروز و همچنین بکارگیری کادر فنی ومتخصص، سالهاست که در زمینه طراحی و تولید انواع درب گالن مواد شیمیایی مانند روغن موتور و موارد مشابه، درب گالن مواد شوینده و مواد غذایی ، فعالیت میکند میکند و بسیاری از معتبر ترین برند های کشور و منطقه ، در این عرصه با ما همکاری میکنند.

استفاده از مرغوبترین مواد اولیه استاندارد و نظارت کیفی و آزمایشگاهی گروه مهندسی مجرب و متخصص بر روند طراحی و تولید، باعث شده تا مشتریان خاص این محصول، همیشه همراه ما باشند.

تولید انواع اسپیسر پلاستیکی بتن و قطعات کمکی قالب بندی بتن:

گروهی از قطعات و ابزار های لازم حین فونداسیون، بتن ریزی و قالب بندی در صنعت ساختمان، از جنس پلاستیک تولید می شوند که شرکت روهین تراش در زمینه طراحی و تولید آن ها فعالیت میکند. اسپيسرهای پلاستيکي بتن دارای مصارف ساختماني بوده و در انواع ، اشکال و اندازه های مختلف، طراحی و تولید شده و در اختيار بازار مصرف قرار مي گيرند.

استفاده از اين قطعات با ايجاد پوشش بتني مناسب ، افزايش عمر قابل توجه سازه های بتني را به همراه خواهد داشت.

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات، نظرات و پیشنهادات شما و همچنین مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب و سفارش محصولات مورد نیاز شما هستند.

 

بیشتر درباره شرکت روهین تراش بدانید

اين شرکت با بهره گيری از كادر متخصص و تلاشگر خود توانسته است پروژه هاي بسياري را اجرا نموده و نياز مشتريان خود را در زمينه های مورد نظر تامين نمايد. مراحل متعدد ساخت و توليد اعم از مطالعه و بررسي پروژه ها ، تدوين تکنولوژی ساخت ، طراحي قالب ها ، ماشين های خطوط توليد ، انجام مراحل ساخت بر اساس طرح های تهيه شده ، توليد انبوه محصول و پوشش نهايي آن شامل رنگ و آبکاری شيميايي و انجام کنترل های کيفي مواد اوليه ، محصول و فرآيند توليد در بخش های اين شرکت انجام مي پذيرد.

گالری تصاویر

ما همه جا هستیم

اطلاعات تماس

آدرس: اتوبان قدیم کرج، جاده شهریار، بعد از سعید آباد، خیابان وحید 3، پلاک7
تلفن: 8-65605715-021
موبایل: 09123040650
فکس: 65605719-021
ایمیل: info@roohintarash.com